Kategórie

Navštívené produkty

PID regulátor Mahrlo PXG Zväčšiť

PID regulátor PXG a PXR

MW0506

Marweb

PID regulátory radu PXR a PXG  sú určené pre typické regulačné procesy. Okrem štandardných funkcií ako je dvojpolohová alebo PID regulácia ponúkajú tiež funkciu automatickej optimalizácie regulačných parametrov.

Viac detailov


Vyžiadajte si ponuku

Vyžiadajte si ponuku

PID regulátor PXG a PXR

PID regulátor PXG a PXR

PID regulátory radu PXR a PXG  sú určené pre typické regulačné procesy. Okrem štandardných funkcií ako je dvojpolohová alebo PID regulácia ponúkajú tiež funkciu automatickej optimalizácie regulačných parametrov.

Pošlite obsluhe obchodu požiadavku na ponuku.

* povinný údaj

  alebo  Zrušiť

Technická dokumentácia

Regulácia na konštantnú hodnotu

 PXR3 PID regulátor formátu 1/32 DIN (24 x 48 mm)

 • vstup pre Pt100 a termočlánky alebo pre prúdové a napäťové rozsahy
 • jeden alebo dva regulačné výstupy
 • max. dva alarmy alebo lineárny výstup prenosu hodnôt
 • max. dva digitálne vstupy
 • komunikačná linka RS-485
 • regulácia: dvojpolohová (on/off), PID a fuzzy regulácia
 • voliteľná programová regulácia (8 krokov nábeh/výdrž)

 PXR4 PID regulátor formátu 1/16 DIN (48 x 48 mm)

PID regulátor  PXR4 má vstup pre Pt100 a termočlánky alebo pre prúdové a napäťové rozsahy s možnosťou až troch výstupov. Okrem prvého regulačného výstupu je na výber druhý regulačný výstup, jeden, dva alebo tri alarmy alebo lineárny výstup prenosu hodnôt. K dispozícií sú režimy regulácie: dvojpolohová (on/off), PID a fuzzy regulácia. Regulátor je možné vybaviť programovou reguláciou (8 krokov nábeh/výdrž ), meraním prúdu záťaže, až dvoma digitálnymi vstupmi alebo komunikačnou linkou RS-485.

 PXR5 PID regulátor formátu 1/8 DIN (48 x 96 mm)

PID regulátor  PXR5 má vstup pre Pt100 a termočlánky alebo pre prúdové a napäťové rozsahy s možnosťou až troch výstupov. Okrem prvého regulačného výstupu je na výber druhý regulačný výstup, jeden, dva alebo tri alarmy alebo lineárny výstup prenosu hodnôt. K dispozícií sú režimy regulácie: dvojpolohová (on/off), PID a fuzzy regulácia. Regulátor je možné vybaviť programovou reguláciou (8 krokov nábeh/výdrž ), meraním prúdu záťaže, až dvoma digitálnymi vstupmi alebo komunikačnou linkou RS-485.

 PXR9 PID regulátor formátu 1/4 DIN (96 x 96 mm)

PID regulátor  PXR9 má vstup pre Pt100 a termočlánky alebo pre prúdové a napäťové rozsahy s možnosťou až troch výstupov. Okrem prvého regulačného výstupu je na výber druhý regulačný výstup, jeden, dva alebo tri alarmy alebo lineárny výstup prenosu hodnôt. K dispozícií sú režimy regulácie: dvojpolohová (on/off), PID a fuzzy regulácia. Regulátor je možné vybaviť programovou reguláciou (8 krokov nábeh/výdrž ), meraním prúdu záťaže, až dvoma digitálnymi vstupmi alebo komunikačnou linkou RS-485.

 PXG4 PID regulátor formátu 1/16 DIN (48 x 48 mm)

PID regulátor  PXG4 má univerzálny vstup pre Pt100, termočlánky, prúdové a napäťové rozsahy s možnosťou maximálne dvoch regulačných a maximálne troch alarmových / signalizačných výstupov. K dispozícií sú režimy regulácie: dvojpolohová (on/off), PID, fuzzy regulácia a PID trojpolohová kroková bez spätnej väzby. Regulátor je možné tiež vybaviť, meraním prúdu záťaže, až dvoma digitálnymi vstupmi, dialkovým riadením žiadanej hodnoty, prenosom hodnôt alebo komunikačnou linkou RS-485.

 PXG5 PID regulátor formátu 1/8 DIN (48 x 96 mm)

PID regulátor  PXG5 má univerzálny vstup pre Pt100, termočlánky, prúdové a napäťové rozsahy s možnosťou maximálne dvoch regulačných a maximálne troch alarmových / signalizačných výstupov. K dispozícií sú režimy regulácie: dvojpolohová (on/off), PID, fuzzy regulácia a PID trojpolohová kroková so spätnou väzbou. Regulátor je možné tiež vybaviť, meraním prúdu záťaže, až piatymi digitálnymi vstupmi, dialkovým riadením žiadanej hodnoty, prenosom hodnôt alebo komunikačnou linkou RS-485.

 PXG9 PID regulátor formátu 1/4 DIN (96 x 96 mm)

PID regulátor  PXG9 má univerzálny vstup pre Pt100, termočlánky, prúdové a napäťové rozsahy s možnosťou maximálne dvoch regulačných a maximálne troch alarmových / signalizačných výstupov. K dispozícií sú režimy regulácie: dvojpolohová (on/off), PID, fuzzy regulácia a PID trojpolohová kroková so spätnou väzbou. Regulátor je možné tiež vybaviť, meraním prúdu záťaže, až piatymi digitálnymi vstupmi, dialkovým riadením žiadanej hodnoty, prenosom hodnôt alebo komunikačnou linkou RS-485.

 PXH digitálny regulátor 1/4 DIN (96 x 96 mm)

 • vysoká rýchlosť: 50 ms
 • presnosť: 0,1% FS
 • max. dva univerzálne meracie vstupy
 • jeden pomocný vstup
 • max. 11 výstupov (4 až 20 mA, ssr/scr driver, releový, trojpolohové relé, napájanie)
 • 4 alebo 9 digitálnych vstupov
 • komunikácia RS485 Modbus TM
 • PID regulácia, kúrenie/chladenie, trojpolohová regulácia pre riadenie ventilov
 • sedem paliet PID parametrov a žiadaných hodnôt
 • integrované matematické funkcie
 • časovač
 • totalizér