Kategórie

DATALOGERY

Datalogery na monitorovanie a archiváciu dát

DATALOGERY Počet produktov v kategórii: 151

Podkategórie

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 151 položiek
 • W0741 WiFi snímač teploty pre 4 externé sondy. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty až zo 4 externých sond Pt1000. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  279,00 €
 • W0711 WiFi snímač teploty s externou sondou. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty s externou sondou Pt1000. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  267,00 €
 • W0710 WiFi snímač teploty s vstavaným čidlom. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty s integrovaného čidla. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  284,00 €
 • W5714 WiFi snímač CO2 s vstavaným čidlom. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie CO2 s integrovaného čidla. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  449,00 €
 • W7710 WiFi snímač teploty, relatívnej vlhkosti a atmosferického tlaku. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty, relatívnej vlhkosti a atmosferického tlaku. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  398,00 €
 • W4710 WiFi snímač teploty, relatívnej vlhkosti, CO2 a atmosferického tlaku. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty, relatívnej vlhkosti, CO2 a atmosferického tlaku. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  526,00 €
 • W3721 WiFi snímač teploty a relatívnej vlhkosti s dvoch externých čidiel. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty a relatívnej vlhkosti s pripojenej externej sondy. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  275,00 €
 • W3711 WiFi snímač teploty a relatívnej vlhkosti s externým čidlom. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty a relatívnej vlhkosti s pripojenej externej sondy. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  275,00 €
 • W3710 WiFi snímač teploty a relatívnej vlhkosti so vstavaným čidlom. Senzory s rozhraním WiFi sú určené na meranie teploty a relatívnej vlhkosti. Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line úložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

  334,00 €
 • W0810 Sigfox bezdrátový teplomer meria teplotu z vnútorného snímača. Namerané hodnoty sú zobrazované na displeji a pravidelne odosielané, v nastaviteľnom časovom intervale (10 min až 24h), rádiovým prenosom v sieti Sigfox do CometCloud.

 • W3810 Sigfox bezdrátový snímač meria teplotu a vlhkosť z vnútorného snímača. Namerané hodnoty sú zobrazované na displeji a pravidelne odosielané, v nastaviteľnom časovom intervale (10 min až 24h), rádiovým prenosom v sieti Sigfox do CometCloud.

 • W7810 Sigfox bezdrátový snímač meria teplotu, vlhkosť a atmosférický tlak  s vnútorných čidiel. Namerané hodnoty sú zobrazované na displeji a pravidelne odosielané, v nastaviteľnom časovom intervale (10 min až 24h), rádiovým prenosom v sieti Sigfox do CometCloud.

Zobrazených 1 - 12 z 151 položiek