Kategórie

Navštívené produkty

GC20R  Detektor pre chladiva Zväčšiť

GC20R Detektor pre chladiva

MW0747

Marweb

Detektory pre chladiva GC20R sú stacionárne elektronické prístroje určené k detekcii prítomnosti chladiva vo vzduchu. Ich úlohou je skoré vyslanie signálu o vznikajúcom chladive do stráženej atmosféry.

Viac detailov


Vyžiadajte si ponuku

Vyžiadajte si ponuku

GC20R  Detektor pre chladiva

GC20R Detektor pre chladiva

Detektory pre chladiva GC20R sú stacionárne elektronické prístroje určené k detekcii prítomnosti chladiva vo vzduchu. Ich úlohou je skoré vyslanie signálu o vznikajúcom chladive do stráženej atmosféry.

Pošlite obsluhe obchodu požiadavku na ponuku.

* povinný údaj

  alebo  Zrušiť

Technická dokumentácia

Detektory typu GC20R sú stacionárne elektronické prístroje určené k detekcii prítomnosti chladiva vo vzduchu. Ich úlohou je skoré vyslanie signálu o vznikajúcom chladive do stráženej atmosféry. Sú určené pre použitie v priemyslových a komerčných aplikáciách pre detekciu chladiva založeného predovšetkým na báze tetrafluorethanu. Pre svoju činnosť používajú neselektívny polovodičový senzor, ktorý reaguje na prítomnosť chladív ako je R314A, R404A, R407C a R410A.
Kalibráciou pomocou požadovanej konkrétne stráženej látky sa dosahuje presného nastavenia pre jednotlivé aplikácie. Oblasť použitia siaha od chladiacích a klimatizačných zariadení až po rôzne sklady alebo technologické prevádzky využívajúce chladivá.
Tieto typy detektorov je možné používať samostatne alebo v skupinách po viacerých kusoch. Každý detektor je samostatná jednotka vyžadujúca napájanie 12V DC a jeho výstupom je dvojstavový signál ukazujúci, či nastavená koncentrácia je resp. nie je prekročená. Detektor obsahuje dva samostatné výstupy a umožňuje tak strážiť dve odlišné úrovne koncentrácie. Výstupným prvkom je pre obidve úrovne spínací tranzistor s otvoreným kolektorom.
Na doske elektroniky sú umiestnené nastavovacie prvky, ktoré umožňujú zvoliť požadovanú úroveň stráženej koncentrácie a ovládajú niektoré vlastnosti detektoru. Užívateľ si tak môže zvoliť polaritu výstupného signálu alebo pamäťovú funkciu pre jeden z výstupov. Detektor GC20R sa upevňuje pomocou násuvného klipu a elektronické pripojenie je zaistené konektorom s prevlečnou maticou. Výstup z detektorov možno pripojiť do vhodného nadriadeného systému alebo pri autonómnej prevádzke použiť pre zosilenie výstupných signálov a zaistení napájania napájací zdroj NZ23(- DIN)
Použitie: Klimatizačné jednotky hotelov, konferenčných sál a podob.