Kategórie

ZEPAREX 559 Digitálni záznamník

Digitální záznamník ZEPAREX 559 k diaľkovému meranie a záznamu dvanástich fyzikálnych veličín rôznych rozsahoch ako alternatíva zapisovačov so záznamovým papierom.

Viac detailov

E-mail E-mail: slecka@mahrlo.sk
Telefón Mobil:(Orange) 0908 170 313


Späť

Technická dokumentácia

 

ZEPAREX 559 Digitálny záznamník k diaľkovému meranie a záznamu dvanástich fyzikálnych veličín rôznych rozsahoch ako alternatíva zapisovačov so záznamovým papierom, napr pre zobrazenie a záznam údajov pri úprave vody, tepelnom spracovaní a procesné technológie, alebo ako vybavenie pre skúšky odolnosti proti vplyvom prostredia.

559 Digitálny záznamník ZEPAREX 559
* k diaľkovému meranie a záznamu až dvanástich fyzikálnych veličín rôznych rozsahov ako alternatíva zapisovačov so záznamovým papierom, napr. pre zobrazenie a záznam údajov pri úprave vody, tepelnom spracovaní a procesnej technológií, alebo ako vybavenie pre skúšky odolnosti proti vplyvom prostredia
*ako vybrané zariadenia bezpečnostnej triedy 2 a 3 v zmysle vyhlášky č 132/2008 Z. z. o systéme kvality pri realizácii a zabezpečovaní činností súvisiacich s využívaním jadrovej energie a radiačných činností a o zabezpečovaní kvality vybraných zariadení s ohľadom na ich zaradenie do bezpečnostných tried.