Kategórie

PortaFlow-C prenosný ultrazvukový prietokomer na potrubie

PortaFlow-C  prenosný ultrazvukový prietokomer sa skladá z dvoch senzorov upínajú na potrubie (DN 13 - 6000 mm, podľa senzorov) a digitálny prevodník pracujúci na vnútornú batériu, alebo na elektrickom vedení. Grafické tlačiarne pre tlačené obrazovke je k dispozícii vo variante.

Viac detailov

E-mail E-mail: slecka@mahrlo.sk
Telefón Mobil:(Orange) 0908 170 313


Späť

Technická dokumentácia

 

PortaFlow-C  prenosný ultrazvukový prietokomer sa skladá z dvoch senzorov upínajú na potrubie (DN 13 - 6000 mm, podľa senzorov) a digitálny prevodník pracujúci na vnútornú batériu, alebo na elektrickom vedení. Grafické tlačiarne pre tlačené obrazovke je k dispozícii vo variante. Štandardné meniče majú ochrany IP64.
Podľa použitého snímača je možné merať prietok v kovovej alebo plastovej rúrky s priemerom 13 - 6000 mm.Je možné merať bi-riadiaci rýchlosti prúdenia -32 - +32 m / s. Presnosť merania je ± 1% plného rozsahu prietoku a doba odozvy je do 1 sekundy.
Prispôsobiť sa každej typy meraní prietoku kvapaliny, je PORTAFLOW-C vybavený algoritmus kompenzácia teploty a tlaku na meranie rýchlosti zvuku. Anti-bublina algoritmus (ABM) umožňuje zachovať meranie napriek rozrušený prostredia (bubliny alebo častíc v suspenzii v kvapaline).