Kategórie

Prehľad snímačov a prevodníkov tlaku VEGA

Prehľad snímačov a prevodníkov tlaku VEGA.Ponúkame kompletný sortiment prístrojov prevodníkov tlaku, hydrostatického tlaku a rozdielu tlakov. Prevodníky tlaku Vega vynikajú kvalitou a môžu byť použité v štandardných aj v tých najnáročnejších meracích úlohách v priemysle.

Viac detailov

E-mail E-mail: slecka@mahrlo.sk
Telefón Mobil:(Orange) 0908 170 313


Späť

Technická dokumentácia

 

Prehľad snímačov a prevodníkov tlaku VEGA , Vegabar ,Vegadif     

Ponúkame kompletný sortiment prístrojov prevodníkov tlaku, hydrostatického tlaku a rozdielu tlakov. Prevodníky tlaku Vega vynikajú kvalitou a môžu byť použité v štandardných aj v tých najnáročnejších meracích úlohách v priemysle. Prevodníky sú neustále zdokonaľované a vyvíjané; pred časom boli upravené technické parametre prevodníkov tlaku Vegabar 50 a 60. Pre celkové zjednodušenie a univerzálnosť bol zjednotený tiež názov niektorých snímačov tlaku.

Prehľad

Snímače tlaku Vegabar využívajú štyri rôzne druhy snímačov tlaku založených na rôznych meracích princípoch. Vďaka širokej ponuke tlakomerných membrán z najrôznejších materiálov je možné prevodníky tlaku Vegabar použiť takmer v akomkoľvek procese: v potravinárskom, farmaceutickom a chemickom priemysle, vo vodohospodárstve, v papierenskom priemysle, v elektrárňach, teplárňach atď Prevodníky tlaku a rozdielu tlakov sú k dispozícii v mnohých stupňoch presnosti (od 0,075% z meracieho rozsahu) a používajú sa na meranie a reguláciu tlaku, hladiny a prietoku kvapalín a plynov. Uplatní sa pri bežnom meraní, ale aj v tých najnáročnejších úloh v priemysle, takže vyhovie všetkým požiadavkám zákazníkov. Na prianie je možné dodať snímače s prednastaveným (neštandardným) meracím rozsahom podľa zadanej špecifikácie. Snímače sú k dispozícii aj v prevedení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu s certifikátom Atex.